Bent u op zoek naar een een betrouwbare webhosting partij dan bent u bij Webhosters.nl op het juiste adres. Hieronder ziet u de laatste toegevoegde ervaringen met hosting providers. Zo kunt u alvast een indruk krijgen over de verschillende webhosting partijen die beschikbaar zijn en of zij een goede service kunnen bieden aan uw organisatie.
| 30-07 - phpBBhost | ![]() |
| 30-07 - WebXtrA | ![]() |
| 29-07 - LB-Media | ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| 29-07 - LB-Media | ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| 29-07 - Versio | ![]() |
| .yu-domein gaat offline |
| PINS realiseert EUR 2,5 miljoen in financi... |
| SIDN bemiddelt in .nl-domeinnaamgeschillen |
| Notice-and-Take-Down-procedure voor .nl-do... |
| Equinix beste pan-europese datacenterbedrijf |
11-03-2009
Beslissers op IT-gebied kampen steeds vaker met een wildgroei aan marketingactiviteiten en bijbehorende actiewebsites. Reden daarvoor is dat ze niet in staat zijn technologie en online marketing op elkaar af te stemmen. Dit blijkt uit internationaal onderzoek van Rackspace Hosting. Het onderzoek wijst ook uit dat bedrijven niet effectief omgaan met online marketing en algemene doelstellingen niet afstemmen op businessdoelstellingen.
Het onderzoek analyseert de toekomstplannen van 250 IT-beslissers in acht zakelijke sectoren in verschillende regio's: het Verenigd Koninkrijk, Noord-Europa (Nederland, Zweden en Denemarken) en Zuid-Afrika.
Uit het onderzoek blijkt dat maar liefst 64 procent van de Britse respondenten verwacht dat hun organisatie het komende jaar meer gaat investeren in online marketing. Bijna hetzelfde aantal (65 procent) claimt echter dat men niet wordt betrokken bij deze mogelijke investering. Noord-Europese deelnemers delen deze mening. Van hen meldt 44 procent dat zijn/haar bedrijf zich niet gaat richten op online marketing en 45 procent verwacht daar niks mee te maken te krijgen indien dat wel gebeurt. Deze bevindingen zijn opvallend. Zeker als we in ogenschouw nemen dat we leven in een wereld waarin internet een grote rol speelt. Zo kocht negentig procent van de consumenten hun kerstcadeaus vorig jaar online[1].
Nederland bezet de tweede plaats als het gaat om de mate waarin bedrijven voor hun omzet vertrouwen op extern gehoste applicaties. Van de respondenten verklaart 31 procent hier 'aanzienlijk' op te vertrouwen. Alleen in Denemarken is dit percentage hoger (vijftig procent). Het Verenigd Koninkrijk (22 procent), Zuid-Afrika (zeventien procent) en Zweden (dertien procent) volgen.
Uit het onderzoek blijkt ook dat Nederlandse bedrijven vooral behoefte hebben aan bewezen technologie. 43 procent van de Nederlandse respondenten geeft aan dat zijn/haar bedrijf weliswaar proactief technologie omarmt, maar alleen als deze zich heeft bewezen. Alleen in Zweden is dit percentage hoger (44 procent). Ter vergelijking: in het Verenigd Koninkrijk, Zuid-Afrika en Denemarken zijn de percentages respectievelijk 37, 24 en zeventien procent. Toch is ons land volgens velen ook een 'early adopter' van nieuwe technologie: negen procent van de Nederlandse respondenten beschouwt zijn/haar bedrijf als pionier. Alleen in Zweden ligt dit percentage hoger met 26 procent.
Bedrijven zijn terughoudend om de digitale dialoog aan te gaan. Het onderzoek laat zien dat slechts twintig procent van de Britse en 32 procent van de Noord-Europese bedrijven zich bezighouden met weblogs en -fora. Hierdoor kunnen ze achterop raken op hun concurrenten. De inzet van sociale online media als een klantcommunicatiekanaal neemt in veel sectoren toe.
Een andere opvallende conclusie van het onderzoek is, dat de technologische strategie bij veel organisaties losstaat van de business. Slechts iets meer dan een derde van de IT-beslissers heeft zijn/haar zakelijke doelstellingen afgestemd op de technische doelstellingen. Dit onderstreept dat technische implementaties en bedrijfsstrategieën vaak los van elkaar staan. Het percentage bedrijven waarbij dat het geval is, is lager in Noord-Europa (28 procent) dan in de overige regio's. Toch zijn er ruim voldoende mogelijkheden om technologie de business te laten ondersteunen. Rackspace Hosting concludeert hieruit dat het erop lijkt dat beslissers op IT-gebied in verwarring zijn door de veelheid van applicaties die ze kunnen hosten, zoals voor financiële zaken, e-mail, ERP, loondiensten en websites.
"De IT-afdeling moet met haar technische expertise de ambities van marketingafdelingen voor online uitingen ondersteunen. Dat is in het voordeel van het bedrijf. Technologie heeft zich dusdanig ontwikkeld, dat nagenoeg elke IT-service ter ondersteuning van marketingbehoeften mogelijk is. Bedrijven maken een grote fout als ze deze mogelijkheden niet volop benutten", zegt Fabio Torlini, directeur Marketing bij Rackspace Hosting. "Marketingmanagers moeten de expertise van de IT-afdeling benutten en IT-beslissers moeten deelnemen aan het uitstippelen van de marketingstrategie. Daarbij is het voor IT-medewerkers een uitdaging om uit te kijken naar nieuwe manieren om te werken, zoals met online presence en gehoste applicaties. Zo kunnen bedrijven hun concurrentiekracht vergroten."