Webhosting prijzen vergelijken en ervaringen delen doe je op Webhosters.nl!
 

Virtuele webhostingVirtuele webhosting

Dedicated en vps webhostingDedicated en vps webhosting

Co-located en rackspace webhostingCo-located en rackspace webhosting

Domeinnamen en e-mailDomeinnamen en e-mail

 

betrouwbare webhosting


Bent u op zoek naar een een betrouwbare webhosting partij dan bent u bij Webhosters.nl op het juiste adres. Hieronder ziet u de laatste toegevoegde ervaringen met hosting providers. Zo kunt u alvast een indruk krijgen over de verschillende webhosting partijen die beschikbaar zijn en of zij een goede service kunnen bieden aan uw organisatie.


nieuwste ervaringen


30-07 - phpBBhost
30-07 - WebXtrA
29-07 - LB-Media
29-07 - LB-Media
29-07 - Versio


webhosting nieuws


.yu-domein gaat offline
PINS realiseert EUR 2,5 miljoen in financi...
SIDN bemiddelt in .nl-domeinnaamgeschillen
Notice-and-Take-Down-procedure voor .nl-do...
Equinix beste pan-europese datacenterbedrijf

Meer nieuws


 

Equinix beste pan-europese datacenterbedrijf

13-05-2009

Equinix, een aanbieder van wereldwijde datacenterdiensten, is bij de uitreiking van de prestigieuze Data Centres Europe Awards 2009 benoemd tot het beste pan-Europese datacenterbedrijf. Equinix ontving de prijs voor de constant hoge kwaliteit van zijn serviceaanbod in al zijn Europese markten en omdat het bedrijf duidelijk laat zien dat het de uitdagingen waarvoor de datacenterbranche zich gesteld ziet, begrijpt.

Equinix, dat 42 datacenters exploiteert, waarvan er achttien in belangrijke Europese steden staan, pakt het tekort aan aangeboden datacenterdiensten aan door nieuwe faciliteiten te bouwen en zijn bestaande activiteiten systematisch te verbeteren. Efficiënt ontwerp staat centraal in deze expansiestrategie, zodat klanten van Equinix zowel hun energieverbruik als hun operationele kosten tot een minimum kunnen beperken.

De Data Centres Europe Awards werden uitgereikt tijdens de Data Centres Europe 2009 Conference en vormen een erkenning van excellente bedrijfsvoering binnen het datacenter, de beheerde diensten, outsourcing en cloud-computingmarkten. De Awards trokken inzendingen aan uit meer dan dertig landen. De inzendingen werden beoordeeld door een jury van onafhankelijke en zeer gerespecteerde deskundigen in de branche.

"Equinix is dit jaar de winnaar omdat het bedrijf in alle Europese markten blijk geeft van deskundigheid en betrouwbaarheid", zegt Nicola Hayes, Vice President van BroadGroup. "Equinix heeft met succes zijn weg gevonden tussen de vele uitdagingen waarvoor de datacentersector staat; denk hierbij aan de milieuproblematiek, nieuwe impulsen vanuit de branche en eisen van de klant."

"Equinix is bijzonder blij met zijn benoeming tot het beste pan-Europese datacenterbedrijf door de Data Centre Europe 2009 Awards", aldus Eric Schwartz, President van Equinix Europe. "Deze blijk van waardering voor onze deskundigheid en servicekwaliteit binnen de sterk concurrerende Europese markt betekent veel voor ons, met name omdat we ernaar streven onze klanten de best mogelijke service binnen de branche te bieden."

Deze prijs komt slechts enkele dagen nadat Equinix zijn financiële resultaten over het eerste kwartaal van 2009 (periode eindigend op 31 maart 2009) bekend heeft gemaakt. Het bedrijf had een omzet van USD 199,2 miljoen, 4 procent meer dan in het voorgaande kwartaal en 26 procent meer dan in het eerste kwartaal van 2008.

Adverteren op webhosters?