De Nederlandse hostinggigant die vaak geprezen wordt om zijn betrouwbaarheid, maar is het echt de gouden standaard of vallen er ook punten tegen? Ontdek de eerlijke meningen.
Ik werd heel vriendelijk en snel geholpen door Jeanne.
Ik kwam snel aan de lijn en het was een leuk en erg behulpzaam gesprek.
Heel tevreden!
In het verleden was ik erg blij met SoHosted, waar ik voor een betaalbare prijs mijn webpagina had gestald. SoHosted reageerde snel (meestal binnen een uur) op vragen.
Sinds 2021 (toen SoHosted werd overgenomen door YourHosting) zijn de prijzen in 2 termijnen ruim verdrievoudigd. De dienstverlening is in hetzelfde tempo door de bodem gezakt. Op e-mail wordt in het geheel niet meer gereageerd.
Als YourHosting met de reeks aan onacceptabele prijsstijgingen doorgaat, is het huidige al veel te hoge jaarbedrag over 5 jaar het maandbedrag. En dat met een volledig afgeschaalde dienstverlening.
Ben dan ook overgestapt naar een ander bedrijf, waar voor 3 jaar minder wordt gerekend dan het bedrag dat YourHosting voor slechts 1 jaar aftikt.
Daar heeft een medewerker binnen 1 dag mijn overgang geregeld. Zo kan het ook!
Ontstellend de manier waarop een bedrijf als yourHosting andere bedrijven overneemt en vervolgens volledig kapot maakt.
Lindsey heeft ons goed geholpen. Vriendelijk en snel geregeld.
Wederom door Laurent van Your Hosting fijn geholpen.
Vooral als je al iets ouder bent, en ICT en alles daaromheen niet vanzelfsprekend is, dan is het fijn dat je persoonlijk en met alle rust en uitleg geholpen wordt. Dank Laurent.
Fijn dat een hostingservice persoonlijk aanspreekbaar is. Dat maakt echt verschil. Merci @Lindsey!
Super! Jermaine hielp mij erg goed en snel. De wachttijd was ook niet lang. Goed geholpen met extra advies.
Ik ben geholpen op een zee vriendelijke en profesionele wijze door Stefan van de klantenservices. Hij heeft de bestaande website opgeheven en de de content in een ZIP file met ons gedeeld.
En ook nog de nieuwe factuur voor de webhosting kwijtgescholden voor dit jaar.
Al met al een zeer fijn bedrijf om mee samen te werken.
Zojuist gebeld met de telefonische ondersteuning van Yourhosting.
Ondanks het bandje met herhaaldelijk de mededeling “(direct) hulp met uw vraag” duurde het een eeuwigheid voor dat ik aansluiting kreeg en geholpen werd.
Heel prettig en correct werd ik te woord gestaan door Cindy, zij heeft mij in begrijpelijk Nederlands prima door de site geloodst en geholpen. Zeer enthousiast en aardig, daar wordt je blij van, Ik wens Cindy en alle snelle collega’s een geweldig Paas weekend!
Ik kreeg een aanmaning van een factuur terwijl ik het originele factuur niet heb ontvangen.
Omdat ik al in een eerder stadium een factuur had betaald begreep ik niet waar dit voor was.
Met David contact gehad die mij goed heeft uitgelegd waar door dit kwam.
Super service en meedenken
De ontvangst van een onjuiste factuur is adequaat afgehandeld door Robbert-Jan.
Vriendelijk en klantgericht.
Heel prettig gesprek gehad met Corstian, heeft precies gedaan wat hij belooft.
Alles nu voor elkaar!
Luuk van de klantenservice stond mij zeer prettig te woord. Verplaatste zich in mijn situatie en heeft deze constructief opgelost.
De gemaakte afspraken werden keurig bevestigd via de email en even zo snel opgevolgd.
Zou willen dat dit vaker zo gedaan werd. Hulde!
Met vriendelijke groet,
Arthur
Met complimenten aan Your Hosting en Mariam, dank voor 20-jaar probleemloos website-hosting.
Gerda van Ekris
Het omzetten van PCExteme naar Versio verliep goed en de financiële afhandeling door Robbert-Jan was helemaal prima!
Ik had blijkbaar een behoorlijk smtp probleem en er werd ruim de tijd genomen om mij te woord te staan en allerlei testen samen door te voeren. Helaas wel een lange wachttijd voordat er werd aangenomen…Dat dan weer wel, maar de hulp zelf was super goed!
Sinds enige tijd hebben wij sterk de indruk dat Your Hosting niet echt lekker werkt
We hebben dit gevoel sinds De Heeg – waar we sinds 2006 klant waren – is geintegreerd in Your Hosting
Sindsdien blijven Emails onbeantwoord en jullie telefonish bereiken is een ramp
16 dagen geleden hadden we jullie een boodschap gestuurd
Die hebben we 4 dagen geleden opnieuw gestuurd
Op beide berichten hadden wij nog steeds geen antwoord ontvangen.
Totdat Naomi onze casus opnam en de zaak binnen 48 uur regelde.
Daarvoor zijn wij haar zeer erkentelijk
Een 5 sterren beoordeling van Noami!
Hopelijk zal Your Hosting spoedig volgen
Telefonisch geholpen door Tugba. Snel, vriendelijk en adekwaat, juiste info snel beschikbaar, goede controlevragen, uitstekende respectering privacyregels, snelle bevestiging gemaakte afspraken.
Ik wil heel graag mijn grote waardering uitspreken voor de medewerker Abdelkarim van de klantenservice. Ik ben zeer tevreden over de zorgvuldige wijze waarop hij mijn vragen heeft beantwoord. Ik heb hem meerdere e-mails gestuurd en hij heeft er heel veel tijd ingestoken. Heel waardevol om op deze wijze te woord te worden gestaan. Je voelt je als klant door Abdelkarim echt nog KONING.
Heel veel dank.
Met vriendelijke groet,
Elza
Vanochtend gesproken met Mariam inzake opzeggen domeinnaam. Erg prettig gesprek en ze nam de tijd om me te helpen bij het opzeggen van mijn domeinnaam.
Yourhosting is opgericht in 2001 en sindsdien uitgegroeid tot één van de grootste webhosting bedrijven van Nederland. Het bedrijf heeft meer dan 1,3 miljoen domeinnamen onder beheer voor meer dan 350.000 klanten. Er zijn veel andere hosts opgegaan in Yourhosting via het private equity fonds: Your Online. Je kan bij Yourhosting alles bestellen, van domeinnaam registratie tot VPS. We kunnen veel vertellen over Yourhosting maar de meest behulpzame informatie vind je toch in bovenstaande reviews!